Online Diyet

ketogenic-diet-buddha-bowl-dish-with-meatloaf-chic-DR67PNF.png
m8
online diyet 1

Sen Neredeysen

Diyetin Orada

Doğru, sürdürülebilir bir diyet yapmak, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak ve kaliteli bir yaşam herkesin hakkı. Diyet Kapıma Gelsin olarak mutfağımızda hazırladığımız yemeklere ulaşma şansı olmayan Ankara dışında ya da yurt dışında yaşayan danışanlarımıza diyet listelerine/programlarına dahilinde yemek tarifleri ve alışveriş listeleri ve hatta hazırlanış anlatımlarıyla birlikte Türkiye’de bir ilk olan Online Diyet Reçeten artık seninle.

Diyet Programların, Online Diyetisyen Görüşmelerin, Haftalık Menülerin, Alışveriş Listelerinin, Paket Tariflerin ve daha fazlası Online Diyet Reçetende…

Chef’lerimizin senin için hazırladığı özel lezzet tarifleri ve alışveriş listen artık bizimle online.

Online Diyet Programı Nedir?

23

01Nasıl
Çalışır?

Diyet yapmak, sağlıklı beslenmek isteyen danışanlarımız bizlere ulaştıktan sonra yapılan ön görüşme ile ilk etapta kişiye özel diyet listesi hazırlanır. Bu diyet programında yer alan diyet yemek tarifleri ve bunlara ait olan alışveriş listesi de, Diyet Kapıma Gelsin ile online diyet programı dahilinde sizlerle paylaşılır. Sürdürülebilir bir beslenme alışkanlığı kazandırmak ve hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile sizlere bu programda da sunulan tariflerin birde nasıl yapılacağını tarif eden podcast yada videolar ile sunulur. Bu sayede mutfağımızda yer alan bütün lezzetli ve doyurucu diyet yemeklere sizlerin de kolay yoldan ulaşması ve en önemlisi gereksiz ve fazla alışveriş listelerinden sizi kurtarır.

Online Diyet Reçeten Nedir?

a3

Özellikleri Neler? 02

Diyet yapmanın en sağlıklı yollarından birisi olan online diyet hizmeti ile sizlerin doyurucu ve sağlıklı olan yemek çeşitleri ile fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Sadece kilo sorunundan ziyade şeker, kalp , tansiyon, yeme problemi vb çeşitli diyet programları ve özel sporcu diyetleri için oldukça önemlidir. Kişiye özel olarak hazırlanan bu diyet yemeklerinin tarifleri ise Ankara dışında ya da yurt dışında ikamet eden ve yemeklerimize ulaşamayan müşterilerimiz için verilmektedir.

a4

03Faydaları
Neler?

Kendi mutfağımızda hazırladığımız yemeklerin tariflerinden oluşan bu diyet programları ile sizlerde, aynı lezzete sahip olan yemekleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Yoğun tempolu hayatın getirdiği olumsuz alışkanlıklar, boşa harcanan alışveriş listeleri ve mutfağınızda hiç kullanmadan attığınız gıdalar, bozulan yiyecekler ve ne yemek yiyeceğiz sorularından sizi kurtarıyoruz. Daha sağlıklı beslenme, doğru diyet ile yaşam kalitenizi artırın, kendinize vakit ayırın. Ulaşılabilir ürün, kolay tarifler ile daha hızlı ve daha pratik