Lipodem Diyet

ketogenic-diet-buddha-bowl-dish-with-meatloaf-chic-DR67PNF.png
m8
32

Lipodem Diyet Programı

4X4'lük Diyet Programı

Diyetkapımagelsin.com olarak gurme lezzetlerimizi; 4 farklı diyet türünü 1 programda birleştirdik!

12 gün boyunca uzun dönem diyet yaparak sonuç alamayan, lipodem rahatsızlığı olan ve hızlı sonuç almak isteyen bireylere sağlıklı diyetin kapılarını aralıyoruz.

Özenli bir beslenme programına ihtiyaç duyan lipodem hastaları, tek çatı altında toplanan diyet programımız sayesinde doğru diyet ve sağlıklı beslenmeye kavuşuyor. Ketojenik, aralıklı oruç diyeti ve daha pek çok programı diyet programları sekmemizin altında inceleyebilirsiniz.

Lipodem Diyet Programı 10 Kişilik Gruplar İle Sınırlıdır

Şimdi Kayıt Ol

undraw healthy lifestyle 6 tyl 1

01Lipodem
Nedir?

Yağ dokunun patolojik dağılımı ve birikimiyle beraber bacaklarda simetrik genişlemelere neden olan Lipodem, aynı zamanda ağrılı bir rahatsızlıktır. Anksiyeteden strese, depresyondan sosyal anksiyeteye kadar birçok psikolojik etkisi bulunan Lipodem, artık diyet sayesinde kontrol altına alınabilmektedir. Tüm bu sorunları aşabilmeniz, psikolojik ve fiziksel rahatsızlıklardan uzaklaşabilmeniz için yeni bir diyet programı geliştirdik! Lipodem Diyet, Olgu Azizoğlu tarafından sizler için hazırlandı… Kişiye özel olarak hazırlanan programımız, sağlıklı ve hızlı şekilde kilo kontrolünüzü elinize almanızı sağlayacak. Her gün Diyet Kapıma Gelsin’in gurme lezzetleri ile birleşen Lipodem Diyet, gücünü bu diyet türlerinden alıyor;

Lipodem Diyet
Neler İçeriyo?
02

1. Glutensiz
2. Kazeinsiz
3. Ketojenik
4. Aralıklı Oruç

Olarak 4 karma diyet özelliklerinin tamamını bu lipodem diyet programında uyguluyoruz.

undraw profile details re ch9r

03Nasıl Uyguluyoruz?

Lipodem Diyet, Ankara’nın en büyük diyet yemek markası Diyet Kapıma Gelsin’in farklı ve özel bir programıdır. Bu diyet programında 4 farklı diyet türü bir arada toplanmıştır. 10 kişilik gruplarla 12 gün boyunca süren program, kısa süre içerisinde büyük değişim / fark yaşamak isteyen kişiler için tercih edilebilir. Lipodem rahatsızlık sebebiyle diyet ve kilo kontrolüne ihtiyaç duyanlar tarafından özellikle tercih edilebilmektedir. Uzman diyetisyen Olgu Azizoğlu tarafından 4’lü karma şeklinde geliştirilen Lipodem Diyet, her yönü ve detayı ile oldukça titiz bir şekilde tasarlanmış olup 12 Gün boyunca birebir görüşme yapılarak program tamamlanır. Ankara’da bulunan ve sağlıklı bir yaşama ulaşmak isteyen bireyler; Lipodem Diyet programımıza katılabilir. Yemekler, belirlenen saatte belirttiğiniz adreslere özel araçlarımız ve kişiye özel termos çanta ile adresinize teslim edilir.

Diyetisyen Olgu Azizoğlu İle Birebir Lipodem Diyet

Lipodem Diyet Programı + Günlük Diyet Yemek + Birebir Danışmanlık

Lipodem Diyet Programına Nasıl Kayıt Yapılır?

Diyet programı, 10 kişilik gruplarla oluşturulmaktadır. 10 kişilik gruplar dolunca sistem kapanmakta, bir sonraki hafta yeni grup kurulmaktadır. Kayıt öncesinde ön görüşme yapılmaktadır. Ön görüşmede yaşınız, cinsiyetiniz, kilonuz, kütle indeksiniz ve diğer detaylar göz önünde bulundurularak değerlendirme yapılır.

Kaydınızın tamamlanmasının ardından 12 gün boyunca her gün uzman diyetisyen Olgu Azizoğlu sizinle WhatsApp üzerinden iletişime geçerek gelişimi inceleyecek, görüşlerinizi ve durumunuzu yakından takip edecek ve programı birebir size uygulayacaltır.

12 günü tamamlayan kişiler, yeniden kayıt oluşturamamaktadır. Yeniden kaydolabilmek için, bir süre normal diyetlerine devam edebilir, daha sonra yeniden 12 günlük Lipodem Diyet Programına Kayıt Olabilir.

Lipodem Diyet Kimler İçin Uygundur?

  1. Lipodem Rahatsızlığına sahip kişiler,
  2. Uzun vadede diyet yapıp sonuç alamayanlar,
  3. Hızlı sonuç almak isteyenler,
  4. 18 yaşından büyük olanlar

İçin uygundur.

Lipodem Diyet Kimler İçin Uygun Değildir?

  1. Kronik karaciğer yetmezliği olanlar,
  2. Tip 1 diyabet rahatsızlığı bulunanlar,
  3. 18 yaş altındaki bireyler,
  4. Kronik böbrek yetmezliği olanlar,
  5. Kanser hastası olanlar,
  6. Kronik kalp hastası olanlar

İçin uygun değildir.

Tamamen Size Özel Diyet!

Yaşınıza, cinsiyetinize, yaşam standartlarınıza, yemek alışkanlıklarınıza ve diğer birçok kritere uygun olarak hazırlanan programımız; kolaylıkla uyum sağlayabileceğiniz yapıdadır. 12 günlük süre boyunca değişimi gözle görünür şekilde yaşamanızı hedeflemektedir

Üstelik bu süre zarfında yemek yapmak için vakit ayırmanıza gerek yok! Usta şeflerimiz ve Olgu Azizoğlu  ortak çalışmalarıyla üretilen bu 4 karma diyet program menüsündeki özel gurme lezzetlerimiz kapınıza teslim edilecek.

Peki Bu 4’lü Karma Lipodem Diyette Neler Var?

1.Glutensiz Diyet

Glutensiz diyet, glüten içeren tüm yiyeceklerin beslenme programından tamamen çıkarılmasını ifade etmektedir. Bu diyet türü genellikle glüten duyarlılığı olan kişiler için uygulanmaktadır.

Glutensiz besinleri mutfağımızda eşsiz lezzetlere dönüştürüyor, sağlıklı beslenmenizi sağlıyoruz. Büyük bir hassasiyetle oluşturulan program, tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

2.Kazeinsiz Diyet

Emilim bozukluğu yaşayan danışanlar için özel olarak oluşturulan Kazeinsiz Diyet programı, Olgu Azizoğlu tarafından, Tamamen sağlıklı bir yaşama geçiş yapmanız için, en ince ayrıntıları dahi özenle hazırlanıyor.

3.Ketojenik Diyet

Düşük karbonhidrat içeren, yeterli miktarda proteinli besinlerin kullanıldığı Ketojenik Diyet; Lipodem Diyet kapsamında mutfağımızda en lezzetli şekilde hazırlanmakta; her gün size ulaştırılacaktır.

4.Aralıklı Oruç

IF Diyeti olarak bilinen Aralıklı Oruç, kilo kontrolünün yanı sıra daha sağlıklı bir yaşam için de oldukça verimli bir yöntemdir. Yaşam standartlarınız, günlük aktiviteleriniz, cinsiyetiniz ve diğer birçok kritere bağlı olarak hesaplamalar yapılır. Bunun sonucunda sizin için en uygun olan aralıklı oruç programı Lipodem diyet dahilinde oluşturulur. Ankara’nın en büyük diyet yemek markası Diyet Kapıma Gelsin.

BU 4 ÖZELLİĞİN TAMAMI TEK BİR PROGRAM DAHİLİNDE 12 GÜN BOYUNCA 10 KİŞİLİK GRUPLAR İLE UYGULANACAKTIR.

LİPODEM DİYET BAŞVURU FORMU