Kalite Standartlarımız

ketogenic-diet-buddha-bowl-dish-with-meatloaf-chic-DR67PNF.png

Son yıllarda diyet yapmak isteyenlerin en çok başvurdukları yollardan birisi de, online olarak diyet programlarından yararlanmak. Diyet Kapıma Gelsin olarak kalite standartlarına uygun olarak kişiye özel diyet programları oluşturarak günlük yemeklerini iletmektedir.

Hazırlanan diyet programları ise doğru ve dengeli beslenmeyi içeren kişinin yeme alışkanlıklarına uygun ve en önemlisi de sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırma yönelik bir uygulamalardır. Düzenli olarak uygulanan bu diyet programları sayesinde, sürdürülebilir lezzetli yemeklerle kilo vermeyi hedeflemek yada özel diyet yapan kişilere sporcular, çeşitli kalp, şeket, tansiyon vb hastalıklar için diyete tabi olan kişilere özel sunulmaktadır. Kişisel olarak glutensiz beslenmeye yönelik, vejeteryan alışkanlıklarına  uygun programlar ile size özel gurme lezzetlerle diyet mutfağını kapınıza getiriyoruz.

Diyet yemekleri hazırlığında ise hijyen koşullarına uygun olan, modern mutfaklarla hizmet vermekteyiz. Mutfağımızın içerisinde ise 10 tepsi kapasiteli, 2 adet konveksiyonel fırın ve 5 ocak yer almaktadır.


Diyet yemeklerinin sizlere ulaştırılmasında ise tek kullanımlık doğa dostu, geri dönüşüme ve gıda ile temasa uygun olan tabaklar ve çantalar yer almaktadır. Diyet yemeklerimizi hazırlarken kullandığımız belli başlı markalar ise şunlar olmaktadır;

KALİTE BELGELERİMİZ

Tek kullanımlık tabak ve çantalar geri dönüşüme ve gıda ile temasa uygundur. Lezzetli yemeklerin yaratıldığı mutfağımız 10 tepsi kapasiteli olup, 5 adet ocak ve 2 adet konveksiyonel fırına sahiptir. Tarım bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenen mutfağımız, tüm standartlara uygun yapıda olup,
Gıda güvenliği yönetim sistemi gerekliliklerini karşılamaktayız.